• +90 352 321 33 98 - 99
  • info@vivamobilya.com.tr

Hakkımızda

Viva Mobilya 1976 yılı başında mobilya sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Siz değerli müşterilerimizin ilgi ve desteği ile imalat ve malzeme satışında hızlı bir gelişme göstererek 2012 yılı bitmeden 6.000 m2 kapalı alana sahip toplam 12.000 m2 alanda 70 personeli ile üretimine hız vermiştir.

Son yılların ekonomik ve sosyal değişimlerinin bir sonucu olarak artan, insanların insanların konutlarında güvende olma ihtiyacını karşılamak üzere estetik ve güvenliği ekonomik bir karışımla sizlere sunabilmek için kendine özgü mobilya tasarımlarımız güler yüzlü satış, motaj ve satış sonrası hizmetleriyle hak ettiği ilgiyi ve desteği sizlerden her zaman gördü ve bundan sonrada görmeye devam edeceğini umuyoruz.

Dürüst, sözüne sadık, kaliteyi bir reklam aracı değil insanların hakkı olarak gören anlayışımıza çok çalışmayı katarak ürettiklerimizi sizden önce kendimiz beğenerek memnun her müşterimizin bir sonraki müşterimizin gönüllü referansı olduğunu hiç unutmadan sizlere hizmet etmeyi kendimize iş edindik ve biz işimizi seviyoruz. Bu yaklaşımla bu güne kadar göstermiş olduğumuz hızlı gelişimi bundan sonrada devam ettirerek sadece Kayseri ve Türkiye değil bütün dünyaya ulaşmayı kendimize hedef edindik. 15 ülkeye ihracatımızla dünyanın güvenini kazanıyor ve benimsediğimiz ilkelerin doğruluğuna inanıyoruz. Bu ilkelerin bizleri hedefimizi ulaştıracağına ve sizlerinde bizlerin yanında olacağına inanıyoruz.


Vizyonumuz

Hızla değişen ve gelişen dünyamızda, ülkemizi gururla temsil eden, sektörümüzün model şirketi ve öncü kuruluşlarında birisi olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemizi gelecek nesillere taşımak...


Misyonumuz

Sektörümüzde ekip ruhunu oluşturmuş, VİVA MOBİLYA bünyesinde olmanın gururunu hisseden ve yaşayan çalışanlarımızla, insana ve doğaya saygılı davranarak, ileri teknolojiden yararlanarak, ilklere imza atarak, farklı ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla kendimizi sürekli geğiştirerek müşteri memnuniyeti odaklı ürünler ve hizmetler sunmak...